Sobuy kommerts GmbH

on Saksa ettevõte, mis pakub uuenduslikke ja kaasaegseid mööblilahendusi. Otsene müük vähendab tarneahela kulusid ja võimaldab kõrge kvaliteediga väga atraktiivse jaemüügihinna, mis on lõppkliendi jaoks suur eelis.

Kujundamine

Oma arendustöös vaatleme kõiki muudatusi, mis võivad tekkida kõigi uurimistulemuste ja tulevaste suundumuste põhjal klientide vajadustele.

Materjalid

Investeerime innovatsiooni!

Selle hea näide on meie bambusest kollektsioon. Bamboo on äärmiselt vastupidav ja taastuv materjal, millel on kõrge ökoloogiline väärtus.Jätkusuutlikkus on meie tuleviku jaoks äärmiselt oluline!Kõik meie mööbli peamised materjalid kontrollitakse ja jälgitakse saagist valmistooteni. Sel moel on meil alati põhjalik dokumentatsioon, mis tagab meie toodete vastupidavuse ja ohutuse igal viisil.

Tarneahela juhtimine

Tänu pikaajalisele koostööle kogu tarneahela ja lihtsustatud siseprotsesside partneritega saame alati tagada lühemad tarneajad ja suure mahutavuse kasutamise.

Koostöös meie kaubateenuse pakkujatega mitte ainult rahalised aspektid, vaid ka peamised näitajad, näiteks transpordiajad ja täpsus. See on viinud lühikeste tarneaegade ja kvaliteetse teenuseni, mis on kliendi jaoks suur eelis.

Võrgustik

Paindliku, sujuva ja loomingulise projekti rakendamise võti on meie ettevõtte ulatuslik võrk.

Tänu oma rahvusvahelistele osakondadele saame kasutada mitmesuguseid spetsiaalseid teadmisi ja seega alati oma tööd sihikindlalt rakendada.

Ostukorv (0)

Teie ostukorvis ei ole tooteid