Hei! Oleme Sobuy

Sobuy kommerts GmbH

asuvad Saksamaal ja pakub uuenduslikke ja kaasaegseid mööblilahendusi.

Otsene müük vähendab tarneahela kulusid ja võimaldab kõrge kvaliteedi väga atraktiivsele jaehinnale, mis on lõppkliendile väga eelis.

Kujundamine

Oma disaini arendamisel vaatame kõike alates uurimistöö tulemustest ja tulevastest suundumustest kuni klientide vajaduste muutusteni. Tänu meie arendustööle saab meie disainimeeskond välja töötada iga kodu jaoks loomingulised ja kaasaegsed lahendused.

Kõrge "maksimaalse kasuga individuaalsus"

„Kas meie kõrgeim prioriteet ja meie disaini peamine USP.

Materiaalne

Investeerime innovatsiooni!

Hea näide selle kohta on meie bambusmööbli seeria. Bamboo on uskumatult vastupidav ja taastuv materjal, millel on kõrge ökoloogiline väärtus.

Jätkusuutlikkus on meie tuleviku jaoks ülimalt oluline!

Kõiki mööbli peamisi materjale juhitakse ja neid jälgitakse saagist valmistooteks. Sel viisil on meil alati juurdepääs täielikule dokumentatsioonile, et tagada oma toodete vastupidavus ja turvalisus igas mõttes.

Müük ja kohaletoimetamine

Otsene müük vähendab tarneahela kulusid ja võimaldab kõrge kvaliteedi väga atraktiivsele jaehinnale, mis on lõppkliendile väga eelis.
Koostöös meie kaubaveoteenuste pakkujatega pole üliolulised mitte ainult majanduslikud aspektid, vaid määratlevad ka sellised võtmefiguurid nagu transiidiajad ja suur täpsus. Selle tulemuseks on lühike tarneajad ja kvaliteetne teenus, mis on kliendi jaoks väga eelis.

Võrgustik

Iga projekti paindlikul, sujuval ja loomingulisel viisil läbi viimise võti on meie ettevõtte lai võrk.

Tänu oma rahvusvahelistele filiaalidele saame ära kasutada mitmesuguseid erialaseid teadmisi ja viia seega oma tööd alati eesmärgile orienteeritud viisil.

Käru (0)

Kärudes pole tooteid