Hei! Oleme Sobuy

Sobuy Commercial GmbH

asuvad Saksamaal ning pakuvad uuenduslikke ja kaasaegseid mööblilahendusi.

Otsemüük vähendab kulusid tarneahelas ja võimaldab kõrget kvaliteeti väga atraktiivse jaehinnaga, millest on lõpptarbijale palju kasu.

Kujundamine

Oma disaini väljatöötamisel vaatame kõike alates oma uuringute tulemustest ja tulevikutrendidest kuni võimalike muutusteni klientide vajadustes. Tänu meie ettevõttesisesele arendustööle saab meie disainimeeskond välja töötada loovad ja kaasaegsed lahendused igale kodule.

Kõrge "individuaalsus maksimaalse kasuga"

"on meie peamine prioriteet ja meie disaini peamine USP."

Materiaalne

Investeerime innovatsiooni!

Hea näide sellest on meie bambusmööbli sari. Bambus on uskumatult vastupidav ja taastuv materjal, millel on kõrge ökoloogiline väärtus.

Jätkusuutlikkus on meie tuleviku jaoks ülimalt oluline!

Kõiki mööblis olevaid põhimaterjale kontrollitakse ja jälgitakse saagikoristusest kuni valmistooteni. Nii on meil alati juurdepääs täielikule dokumentatsioonile, et saaksime garanteerida oma toodete vastupidavuse ja ohutuse igas mõttes.

Müük ja kohaletoimetamine

Otsemüük vähendab kulusid tarneahelas ja võimaldab kõrget kvaliteeti väga atraktiivse jaehinnaga, millest on lõpptarbijale palju kasu.
Koostöös meie kaubaveoteenuse pakkujatega pole olulised mitte ainult rahalised aspektid, vaid seda määravad ka võtmenäitajad nagu transiidiajad ja kõrge täpsus. Selle tulemuseks on lühikesed tarneajad ja kvaliteetne teenus, mis on kliendi suureks eeliseks.

Võrk

Iga projekti paindliku, paindliku ja loomingulise elluviimise võti on meie ettevõtte lai võrgustik.

Tänu oma rahvusvahelistele filiaalidele saame kasu laiaulatuslikest eriteadmistest ja teeme seeläbi oma tööd alati eesmärgipäraselt.

Ostukorv. (0)

Ostukorvis ei ole tooteid